Milovníci kávy kedysi museli odolávať vôni obľúbeného nápoja, ktorá sa šírila z útulných kaviarní. Keď sa ponáhľali za prácou, voňavá a povzbudivá kávička musela ísť bokom. Doba sa však mení a „Coffe to go“ je už praktická súčasť nášho života. Má stále viac priaznivcov a niet sa čomu diviť.
Tu sú 3 jej nepopierateľné výhody.

 

1. Ak sa ponáhľaš, je to skvelý výber
Pre uponáhľaných je to niekedy jediné riešenie ako si ráno dlhšie pospať a pri tom neprísť o svoju rannú dávku kofeínu. Jednoducho sa pristaviť pri svojej obľúbenej kaviarni, objednať a vziať si ju zo sebou. Praktické a jednoduché.
2. Teplota sa ľahko reguluje
Ani vy nemáte radi, keď musíte na svoju kávu dlho čakať? Ak sa nechcete popáliť, chvíľku to trvá. S kávou so sebou na čerstvom vzduchu sa tento čas určite skráti. Ak však patríte k tým, čo si kávičku radi popíjajú za horúca, nasaďte si na kelímok vrchnáčik, čas jej chladnutia sa naopak predĺži.
3. Ak si chceš vychutnať kávu aj krásny deň
Vonku je krásne, si s kamošmi a máte chuť na kávu? Nie je problém. Môžete sa prechádzať, vychutnávať si slniečko, a pri tom si popíjať svoj osviežujúci mok. S kávou v poháriku nemusíš sedieť za stolom, je to flexibilné riešenie pre všetkých aktívnych a neposedných. Výhod pitia kávičky so sebou je ešte určite viac. V našej rodinnej kaviarničke Daddyś Café KE vám ponúkame možnosť kúpiť „kávičku“ do malého pohárika aj pre vaše deti. Veríme, že to vaše ratolesti na chvíľku zabaví, a vy si lepšie oddýchnete.
Tešíme sa na stretnutie s vami!
Daddy´s café – Ke , vaša rodinná kaviareň 🙂